Цікавий тиждень для селища Каланчак

Дата: 26.10.2018 15:24

На жаль у маленькі містечка, такі як наш Каланчак, дуже рідко приїжджають з концертами відомі артисти! А так
часто хочеться провести час культурно, прослуховуючи гарну музику чи споглядаючи вистави. Але поточний тиждень подарував нам дві неочікувані події.
25 жовтня у Головному будинку культури відбувся концерт, народного артиста України, популярного співака, гітариста і капітана футбольної команди зірок української естради Віктора Павлика. Цього дня він тішив присутніх своїми знаними композиціями, а також постійно бажав усім здоров’я, божої ласки та мирного неба. Давно такого не бачили, зал був заповнений більше ніж на половину. Жителі нашої громади тепло прийняли артиста, та гучними оплесками привітали його та його творчість.
Під час концерту особливо зворушливо, прозвучали пісні “Два кольори” та “Чорнобривці”. А от пісні «Город зеленого цвета» та «Шикидим» змусили присутніх із запалом танцювати.
На закінчення шанувальники мали можливість придбати альбом отримати автограф та сфотографуватись.
Тепер з нетерпінням чекаємо 28 жовтня, адже до нас приїздить Херсонський академічний обласний театр ляльок з виставою: « Веселі ляльки». Вхід вільний!