Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Футбольний сезон офіційно завершено

27 жовтня, на стадіоні «Юність», відбувся матч за першість Кубку «Закриття сезону». У ньому взяли участь чотири футбольні команди: «Новопавлівка», «Роздольне», «Ветерани» та «Освіта». З вітальним словом до спортсменів звернувся Андрій Лабушний, перший заступник Каланчацького селищного голови, який побажав присутнім міцного здоров’я, спортивної енергії та перемог, нових трудових і творчих здобутків.
І хоча цього дня погодні умови не зовсім сприяли проведенню матчу, адже попри відсутність вітру стовпчик термометру ледь досягав 10 градусів тепла, це не завадило представникам команд запекло зійтись на полі «фут-бою». 
Футбольна гра була напруженою та видовищною, уболівальники уважно слідкували за цікавими ігровими моментами на полі, і звісно ж вболівали за кожну з команд, сподіваючись на перемогу найсильнішого.
Кожен матч мав два тайми по 10 хвилин. За підсумком гри призові місця розподілились наступним чином:
І м. - «Освіта»
ІІ м. – «Ветерани»
ІІІ м. – «Новопавлівка»
ІV м. – «Роздольне»
Дякуємо нашим спортсменам за чудову гру, а працівниками відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради дякуємо за можливість насолодитись спортивними змагання в будь-яку пору року! Молодці!!!« повернутися до списку новин