Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Спільними зусиллями – чисте селище!

Теплі осінні дні добігають кінця! Закінчився жовтень – найкрасивіша осіння пора, коли дерева вбрані у теплі різнобарвні кольори скидають на землю своє гарне вбрання, готуючись до зимового відпочинку.
Тому 01 листопада за традицією знову було організовано толоку. До якої долучились представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади; працівники підприємств, організацій та установ, а також небайдужі мешканці селища.
Прибирання опалого листя — дуже кропітка справа, адже досить лише одного, навіть незначного пориву вітру, як на тільки-но прибрану ділянку вистилається нова ковдра з листочків. Та народна мудрість вчить: «Терпіння та труд все перетруть», тож озброївшись відповідним інвентарем та залучивши дві одиниці техніки прийнялись до роботи. Ентузіазм та завзятість зробили свою справу і вже після кількох годин плідної праці зібрали чималу купу сміття, опалого листя та гілок.
Сподіваємось до традиції прибирання у селищі будуть долучатись все більше його мешканців, адже це не просто прибирання, це усвідомлення того, що людина і природа єдині та не можуть існувати одне без одного.
Шановні односельці! Піклуймось про природу, піклуймось про чистоту, подбаймо про себе і своє майбутнє!« повернутися до списку новин