Шановні односельці!

Дата: 02.11.2018 09:40

Цими осінніми днями ми святкуємо 75 річницю визволення нашого селища від нацизму. 75 роки тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров. Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи нашу рідну землю від нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.
Шановні ветерани, низько вклоняємося Вам за мир і свободу!
Кожен з Вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося Вами – своїми істинними героями.
Низький уклін Вам! І вічна пам'ять загиблим!
Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.
Тож бажаємо всім жителям об’єднаної територіальної громади миру, здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій!
Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!
З повагою, селищний голова Володимир Зінчук!