Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Шановні односельці!

Цими осінніми днями ми святкуємо 75 річницю визволення нашого селища від нацизму. 75 роки тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров. Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи нашу рідну землю від нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.
Шановні ветерани, низько вклоняємося Вам за мир і свободу!
Кожен з Вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося Вами – своїми істинними героями.
Низький уклін Вам! І вічна пам'ять загиблим!
Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.
Тож бажаємо всім жителям об’єднаної територіальної громади миру, здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій!
Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!
З повагою, селищний голова Володимир Зінчук!« повернутися до списку новин