Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Каланчацької громади!

Дата: 09.11.2018 08:35

Щиро вітаємо з професійним святом всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Українська культура, незважаючи на всі перепони, й досі зберегла свою чистоту, самобутність, яскраву індивідуальність. І заслуга в цьому саме працівників музеїв та бібліотек, будинків культури та клубних установ,  мистецьких навчальних закладів, учасникам аматорських колективів громади.

Своєю щоденною працею ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування із святом мистецтва, відроджують традиції українського народу.

Ми пишаємося неповторними культурними досягненнями народних майстрів та творчих аматорських колективів нашої громади, які своєю працею поповнюють духовну скарбничку України.

Від усієї душі бажаємо вам натхнення та наснаги, здоров’я, добра, благополуччя та нових творчих здобутків! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і радісним.

З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!