Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Шановні працівники та ветерани сільськогосподарської галузі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік!
Професія хлібороба й годувальника була і залишається визначальною складовою розвитку нашого краю та запорукою його процвітання, а наш край – осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій.
Завдяки господарському ставленню до землі, професіоналізму, впровадженню сучасних технологій, аграрії громади забезпечують наш продовольчий кошик якісними та доступними продуктами. А колективи сільгосппідприємств та агрофірм, фермерських та особистих селянських господарств, управлінці галузі щоденною працею переконливо доводять спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних виробничих ситуацій. Поряд з професійною діяльністю, аграрії вносять значний внесок у розвиток соціальної сфери, всієї інфраструктури громади.
Тож нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.
Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!
З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!« повернутися до списку новин