Дитячий фестиваль «Серце-bravo»

17 листопада в м.Херсоні відбувся V відкритий дитячий фестиваль-конкурс естрадно-джазової музики «Серце-bravo». На цьому конкурсі зустрілися юні таланти з міст - Нова Каховка, Каховка, Олешки, Херсон, Білозерка, Горностаївка та сіл - Веселе, Рикове (Генічеський район), Таврійське, Чорнобаївка, Велика Олександрівка.

Наші вихованці заслужено зайняли призові місця. У номінації «ансамблі різних форм» ансамбль скрипалів отримав звання Лауреата І ступеню (викладач Степашко С.М., концертмейстер Шендрик Л.О.). У номінації «інструменталісти» учень – Лі Сергій – клас акордеону, отримав звання Лауреата ІІ ступеню (викладач Кірян А.А.).

Концертні програми конкурсу надали можливість познайомитись з естрадно-джазовою інструментальною музикою серед якої, чисельне місце посідають твори сучасних естрадно-джазових композиторів.

Викладачі Степашко С.М., Кірян А.А. та концертмейстер Шендрик Л.О. – отримали від голови журі Грамоти за високий професіоналізм у підготовці Лауреатів у відкритому дитячому фестивалі-конкурсі естрадно-джазової музики «Серце-bravo».

Цей конкурс подарував всім незабутні враження і цікаві зустрічі та теплоту дружнього спілкування.