відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології та інформаційних технологій серед учнів закладів освіти Каланчацької селищної ради.

Дата: 29.11.2018 08:44

24 листопада 2018 року на базі ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1» відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології та інформаційних технологій серед учнів закладів освіти Каланчацької селищної радиВ олімпіаді з історії взяв участь 21 учень 8-11 класів з семи закладів освіти громади. Троє учнів учні ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1», Новокиївського НВК та Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  вибороли одне І та два ІІ місця. Абсолютним переможцем стала Грабощук Вікторія, учениця 11 класу Новокиївського НВК.

В олімпіаді з біології взяли участь 17 учнів 8-11 класів з усіх закладів освіти громади. Три призових місця (одне ІІ та два ІІІ) посіли учні ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1» та Новокиївського НВК.

В олімпіаді з інформаційних технологій взяли участь 17 учнів 8-11 класів з семи закладів освіти громади. Кращими стали  учні Каланчацької ЗОШ № 2, Гаврилівської ЗОШ, ОЗ «Горьківський ЗПЗСО», Новопавлівського НВК, Олександрівської ЗОШ та ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1», які вибороли одне ІІ та п'ять ІІІ місць.