Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Вітаємо

Святковий день, 7 грудня, став насиченим на приємні несподіванки для працівників органів місцевого самоврядування. Указом Президента України від 7 грудня 2018 року N 415 за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм Зінчук Володимир Калинович - голова Каланчацької об’єднаної територіальної громади Каланчацького району - нагороджений Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.
Ми впевнені, що ця висока нагорода є належною оцінкою діяльності Володимира Калиновича. За роки, що віддані рідному селищу, він пройшов великий шлях і на кожному етапі своєї діяльності показав свої найкращі людські та професійні якості, велику відповідальність за довірену справу, за долю людей, готовність до результативних дій у надзвичайних ситуаціях та активну громадянську позицію.
Колектив Каланчацької селищної ради щиро вітає свого керівника з почесною державною нагородою. Віримо, що заслужений авторитет та довіра людей й надалі допомагатимуть робити гідний внесок у розвиток рідної громади та рідної країни.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, подальших успіхів, натхнення та нових звершень, підтримки та любові близьких, щасливих днів та довгого віку!



« повернутися до списку новин