щорічні змагання Кубок «Відкриття сезону»

08 грудня 2018 року у спортивній залі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися щорічні змагання Кубок «Відкриття сезону» з волейболу серед жінок. За традицією ці змагання збирають кращі волейбольні команди нашої та інших громад, які в безкомпромісній гострій спортивній боротьбі визначають переможця.

Цього разу у змаганнях взяли участь дві команди з смт Каланчак, а також команди з Мирненської ОТГ та смт Брилівка.

Ігри видалися бойовими та видовищними. А найсильнішими в підсумку стали волейболістки команди «Фаворит» (смт Каланчак), які отриали Кубок. Друге місце виборола команда з селища Брилівка (до речі, наймолодші учасниці змагань), третіми стали волейболістки з команди «Освіта» (смт Каланчак).

Усі команди-призери отримали грамоти від спеціаліста відділу Баки Олени. Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!!!