Відбувся захід присвячений Дню ліквідатора ЧАЕС.

Дата: 14.12.2018 22:06

Пам’ять… Саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загальнолюдських цінностей. І якщо весь народ пам’ятатиме свою історію, він заслуговує на повагу, він вартий того, щоб дивитися у майбутнє…Щороку ми з болем повертаємось до того страшного дня у далекому 1986 році, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічному небі зловісний вогонь радіаційного вибуху. Ця катастрофа сколихнула весь світ  не лише своєю величезною руйнівною силою, а й мужністю тих, хто першим зіткнувся з її страшними наслідками. Їх називають по-різному: чорнобильці, ліквідатори, вогнеборці. Всі вони є герої, які ціною власного життя врятували життя мільйонів.

Сьогодні 14 грудня у малій залі Головного будинку культури відбувся захід присвячений Дню ліквідатора ЧАЕС.

Зі слова подяки до присутніх звернулись перший заступник селищного голови Андрій Лабушний та голова райради Ігор Замма.

Під час заходу був продемонстрований відеофільм присвячений героям, що врятували світ від «мирного» атома, який  неначе переніс нас в часі та змусив з болем в грудях спостерігати за подвигом, який дався нашій країні ціною багатьох життів, після чого Олександр Крайнов виконав пісню  «Крик Чорнобиля».

Закінчився захід хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятнику учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.