Шановні представники державної виконавчої служби!

Дата: 17.12.2018 09:52

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників державної виконавчої служби!
Державна виконавча служба відіграє важливу роль в суспільному житті країни у питаннях забезпечення виконання рішень судів. Ваша самовіддана праця і професіоналізм є важливою складовою утвердження у державі принципів законності, справедливості та верховенства права. Це свято людей, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання рішень судів.

Твердо вірю, що служіння Закону і надалі буде життєвим принципом усіх працівників державної виконавчої служби, а знання, досвід, високі професійні якості сприятимуть становленню України як демократичної правової держави.

Бажаю вам професійних звершень та успіхів, творчої наснаги, міцного здоров’я, добробуту вашим родинам!
Селищний голова Володимир Зінчук