"У кожній людині сонце. Тільки дайте йому світити" - Сократ

Дата: 17.12.2018 13:47

13 грудня 2018 року на базі ясел-садка № 2 «Казка» відбулося тренінгове заняття для педагогів закладів освіти Каланчацької селищної ради  на тему «Розвиваємо творчий потенціал дитини». Проблема обдарованості в наш час стає все більш актуальною. Це насамперед пов'язано з потребою суспільства в неординарних творчих особистостях. Раннє виявлення, навчання, виховання обдарованих і талановитих дітей є одним із головних завдань системи дошкільної освіти. А ще кажуть, що талант завжди родом із дитинства. І що кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Так, 17 педагогів з семи закладів дошкільної освіти активно працювали над активізацією знань щодо розвитку обдарованості у дітей дошкільного віку, знаходили різні способи розвитку здібностей малят, розробляли рекомендацій для виховання і розвитку обдарованих дітей тощо.

Тренінг провела вихователь-методист ясел-садка № 2  «Казка» Тетяна Пустовіт, розпочавши вправою «Я добре вмію…». А далі учасники тренінгу вивчали країну «Обдарованість» із зупинками - Храм Логіки; Ліс Чомучок; Долина Творчості; Замок Фантазії; Гори Здібностей; Рівнина Спілкування. Вирішували логічні задачі, складали ланцюжки асоціацій, були учасниками шоу «Хвилина слави», пригадували найцікавіші і найоригінальніші запитання вихованців, виконували вправи «Сузір'я талантів», «Хто такий? Хто така?» тощо.

По завершенню тренінгу вихователі дійшли висновку, що обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і нація України, джерело її авторитету й успіху у світі, який неодмінно потрібно розвивати.