Провели волейбол серед чоловіків - Кубок «Відкриття сезону».

Дата: 19.12.2018 09:46

У нашому селищі Каланчак стало уже доброю традицією кожного року проводити волейбол серед чоловіків Кубок «Відкриття сезону». Тож на волейбольному майданчику у спортзалі ДЮСШ 15 грудня 2018 року зібрались сім команд: дві команди з с. Новокиївка, с.Олексіївка, с.Гаврилівка, с.Роздольне та дві команди селища Каланчак «Будівельник», «КУВГ». Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками та отримати перехідний кубок турніру. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. За підсумками змагань перше місце виборола команда с.Олексіївка, виявивши справжній спортивний характер та жагу до перемоги. Друге місце у турнірі здобули гравці команди «Будівельник» смт Каланчак. Третє місце посіла команда «КУВГ» смт Каланчак. Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину. Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух супроводжували спортивні ігри. Велика подяка всім, хто прийшов і підтримав команди!