Святковий Дідух оселився в селищній раді

Дата: 27.12.2018 09:42

Є в українській культурі автентичний символ свята Різдва - Солом'яний Дідух. За повір'ями наших предків, він привносив в будинок святковий настрій, мир, благополуччя, затишок. При його встановлені завжди примовляли: «Дідух - в будинок, біда - з дому».
Звичайно, чим стрімкіше йде суспільний прогрес, тим скоріше згасаються народні традиції. Та є люди, які не просто їх пам’ятають, а й радо відроджують.
Сьогодні до Каланчацької селищної ради завітали працівники Краєзнавчого музею, які подарували селищному голові Володимиру Зінчуку створений та прикрашений власноруч – Дідух.
Оберіг доволі високий та неймовірно гарний. Впевнені, що він принесе нам святковий настрій, затишок та злагоду.
Тож велика дяка працівникам краєзнавчого музею за подарунок. Сподіваємось, ви й надалі будете відроджувати старі добрі українські традиції, а селищна рада зі свого боку сприяти цьому!