25 грудня - католицьке Різдво

Дата: 27.12.2018 09:44

Дорогі земляки! Мені дуже приємно мати честь і нагоду привітати - віруючих-католиків з Різдвом Христовим! Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку. Тепло і лагідність цього свята однаково зігрівають усіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють. Сподіваюсь, що у Різдво Христове всі віруючі щиро звернуть свої помисли до заповідей Божих як вічних цінностей у відносинах між людьми щоби надалі сповідувати їх щодня. З сердечною теплотою бажаю добра і благополуччя, злагоди і любові вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії.

Зичу міцного здоров'я, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі! Гарних вам і радісних різдвяних свят!

Селищний голова Володимир Зінчук!