Дорогі земляки!!! Щиро вітаю вас зі Старим Новим роком!

Дата: 14.01.2019 16:42

Проводжаючи рік, що минає, хочеться побажати всім, хто досяг у ньому своїх цілей і придбав щось цінне для себе, зберіг це все і дбайливо переніс в наступний рік. Нехай всі перемоги, радісні зустрічі, щасливі хвилини, які трапилися в році, що минає, залишаться в пам'яті і примножуються в новому році.
Бажаю зберегти у вашому житті все гарне старе, що дороге вашому серцю і приносить радість у ваше життя. Не варто з ним прощатися в цьому році! Але нехай до хорошого старого додається не менш прекрасне нове: все, про що мріється, з'явиться у вашому житті!
З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!