Відгуляли Василя (Щедрий вечір, добрий вечір)

Дата: 15.01.2019 08:46

Зимові свята – це завжди щось надзвичайне і гарне! Ще з дитинства ми знаємо, як в такі дні поєднуються разом відчуття свята, родинного затишку, запах ялинки, пухнастий сніг, посмішка кожної людини. Ми дивимось на все те, що встигли зробити і знову мріємо! Мріємо із щирими надіями і сподіваннями на краще!
Старий новий рік або, як його ще називають, Щедрий вечір із Василем та Маланкою нагадує нам силу народних традиції, бо саме цього дня немає місця земним клопотам і турботам, а приходить земне магічне свято. Кажуть, що цієї ночі відкриті небеса – і можна про все просити Бога, а наші колядки і щедрівки - це своєрідні магічні замовляння, виконуючи які, люди вітають один одного, зичать радості і щастя, засівають зерном добра.
Ми ж шануємо традиції предків й також віримо в магію цього свята, тому 14 січня, на площі Т.Г.Шевченка традиційно зібрались колективи нашої Каланчацької громади, з найкращими колядками, які просили у небес всього найкращого, бажали щастя, любові і достатку один одному та благополуччя для нашої України.

Також зі святом присутніх привітали Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук та голова районної ради Ігор Замма. Побажали тепла і затишку кожній родині, а також міцного здоров'я, добра та радості.

Дякуємо всім гостям, що завітали до нашого селища. Приємно, що не дивлячись на деяку географічну відстань між нами, ви знайшли час і приїхали. Дякуємо!

P.S. Цього дня вітали присутніх:
- щедрувальники: партизанського селищного будинку культури, Преображенського мікрорайону, с. Привілля, ГБК;
- сімейне тріо Жовтневого селищного будинку культури
- дитячий вокальний ансамбль Другобабенківського сільського будинку культури
- гостя із Роздольного Каріна Сєліна
- вокальний ансамбль «Лілея» Жовтневого селищного будинку культури