Каланчацьке бюро правової допомоги Голопристанського МЦ з надання БВПД інформує

Дата: 15.01.2019 08:59

З 01.01.2018року по 28.12.2018 року працівниками Каланчацького бюро прийнято 1137 звернень, в тому числі 90 письмових звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги за результатами яких видано 58 доручення про призначення адвоката за рахунок держави та 32 доручень на складання процесуальний документів та представництва інтересів у суді працівникам бюро правової допомоги.

Мешканцям Каланчацького району бюро правової допомоги надає наступні види правових послуг:

-  консультації і роз'яснення з правових питань;

- складення заяв, скарг та інших документів правового характеру;

- надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги.

Звертаємо увагу, що право на адвоката за рахунок держави мають: громадяни, дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму; інваліди, які отримують пенсію менше двох прожиткових мінімумів; діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; учасники бойових дій; внутрішньо переміщені особи та громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб; та інші соціально-незахищені категорії населення.

При собі потрібно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

За безоплатною правовою допомогою можна звертатися до відділу «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Херсонській області, який знаходиться за адресою: смт Каланчак, вул. Херсонська (Леніна), 9 (1-й поверх), тел.: (05530)3-15-03 або за скайп зв’язком: Каланчацьке бюро правової допомоги (kalanchatske@legalaid.ks.ua)

З повагою,

в.о. директора                І.М. Кеба