Дорогі земляки! Щиро вітаю Вас з великим державним святом – Днем Соборності та Свободи України!

Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності незалежної України!Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу усім вам здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!