Шановні жителі Каланчацької громади!

Дата: 29.01.2019 09:05

29 січня минає 100 років, відколи сталася битва під Крутами – подія, що увійшла в пам’ять українського народу як символ патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Цього дня ми вшановуємо героїв, подвиг яких демонструє безмежну любов до рідної землі, відповідальність за її долю та готовність стати на її захист.
На превеликий жаль, історія повторюється знову і ворог у нас – той же. Відтак, українці знову змушені давати відсіч військовій та інформаційній агресії, знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв. І знову майже через сотню років українські бійці демонструють надзвичайно високий патріотизм, повторюючи подвиг героїв під Крутами.
Щиро віримо: мир повернеться в Україну! Україна буде вільною, заможною європейською державою!
Вічна шана Героям!
Слава Україні!
З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!