Секс бомби з села П'ятничани

Дата: 07.02.2019 09:30

Ох, ця слава! То оманлива, то яскрава, а то повз летить вітром на велосипеді чи пре, неначе танком... Ось такі порівняння вирують інтернетом впродовж останніх років. Воно й не дивно, адже після проекту «Україна має талант», простенька, нескладна, але така запальна та позитивна пісня про «найкрутішу бабу» на селі, заполонила музичні канали та ефіри.
Зі своїми гастролями дівчата об’їздили майже всю Європу і 27 січня відвідали Каланчак…І хоча з цього моменту пройшов вже тиждень, але емоції не згасають й понині.
Для мене, як напевне і для багатьох жителів громади це візит був захоплюючим:
По - перше приємно було бачити, що вперше за довгий час великий зал ГБК був повністю заповнений.
По - друге неймовірно гріє думу той факт, що ми з вами трішки відпочити та відволіклись від своїх буденний проблем.
Ну і по – третє майже в кожній пісні ми знаходили щось своє і гарно повеселились
Сподіваюсь на нову зустріч на нашій маленькій батьківщини, дівчатам з «Лісапетного батальйону» є ще чим нас здивувати.