Опитування: «Визначення правових потреб жителів місцевих громад території обслуговування Каланчацького бюро правової допомоги Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги»

Дата: 08.02.2019 14:08

Шановні жителі місцевих громад селища Каланчак Херсонської області.

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, метою якого є вивчення потреб населення нашого регіону у правовій допомозі. Ваші запитання та пропозиції, бачення Вами ситуації у кожному населеному пункті допоможе команді нашого Центру побудувати окремі напрямки роботи таким чином, щоб в стислі терміни надати Вам необхідну правову інформацію, допомогти вирішити Ваші проблеми правовим шляхом.

Будемо вдячні за співпрацю по визначенню правових потреб населення у нашому регіоні.

Висловлюємо Вам щиру подяку за сприяння у розвитку системи безоплатної правової допомоги в селища Каланчак та сподіваємось на подальшу співпрацю.