Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Переплились , як мамине шиття, мої сумні і радісні дороги… Д. Павличко

На жаль, роки – не журавлі. Вони не повертаються із вирію. А так хотілося б, щоб журавлині крила ніжно торкнулися і стерли сліди часу на обличчі, а інколи й у душі таких порядних людей, трудівників, самовідданих людей як Микола Олександрович Шахов.
95 років поважний вік для людини, а отже і відзначатись повинен по особливому, від так 08 лютого освітяни Каланчацької громади підготували святковий концерт.
З вітальним словом до ювіляра звернулись перший заступник селищного голови Андрій Лабушний, перший заступник голова райдержадміністрації Сергій Чурай, голова райради Ігор Замма та освітяни усієї громади.
За свою трудову діяльність – 50 років, 38 років посвятив освітянській ниві, працював учителем математики Новопавлівської школи, потім як директор Гаврилівської восьмирічної, Новокиївської, Каланчацької №1, 8 років очолював відділ освіти району та 8 років Каланчацьку районну заочну середню школу…
За роки віддані рідній громади надбав багато друзів, які прийшли привітати ювіляра зі святом… Згадували минули роки, веселі історії з життя – захід нагадував справжнє родинне свято.
Каланчацька селищна рада не могла стояти осторонь перед заслугами людини, що все життя присвятила рідним місцям - Рішенням тридцять восьмої сесії від 29 січня 2019 року №876 Шахову Миколі Олександровичу присвоєно звання «Почесний громадянин селища Каланчак».« повернутися до списку новин