Каланчацька ОТГ за участь в проекті “Енергоефективність у громадах – ІІ” отримала валізку енергоменеджера

Дата: 05.03.2019 15:36

Вчора, 4-го березня, у Києві розпочала роботу річна конференція проекту “Енергоефективність у громадах – ІІ”, який впроваджується GIZ за дорученням німецького уряду. Також під час якої представникам міст-учасників проекту “Енергоефективність у громадах – ІІ” було вручено цінні і вельми практичні подарунки – валізки із набором приладів для щоденних потреб у роботі енергоменеджера. Таку диво-валізку отримав і голова Каланчацької ОТГ Володимир Зінчук.

По оперативній інформації ми дізнались, що у диво валі знаходиться  тепловізор з наступними технічними можливостями:

• контролює роботу пароізоляції. Виявляє місця прояви конденсату на внутрішніх поверхнях приміщення. Розраховує необхідну кількість і підібрати тип утеплювача.
  • Виявляє засмічення опалювальних систем.
  • Формує планування раціонального розподілу обігрівальних вузлів опалювальних систем.
  • Виявляє місця протікання дахів і труб.
  • Визначає наявність, розмір і родовище тріщин в стінах.
  • Визначає неякісну установку віконних і дверних блоків.
  • Проконтролює герметичність віконних склопакетів.
  • Знаходить джерело причини підвищеної вологості або сухості клімату всередині будівлі.
  • Простежить стан електропроводки для усунення слабких контактів, які можуть викликати - пожежу при нагріванні від навантажень.
  • Знаходить місця проживання гризунів і інших небажаних співмешканців.

Ось так плідна робота приносить гарні плоди для подальшої роботи та розвитку. Вітаю всіх нас!