Шановні мешканці селища Каланчак

Запрошуємо вас долучитися до громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації:

-  відносно земельної ділянки комунальної власності площею 0,0236га , для реконструкції магазину «Престиж» по вул. Херсонській, 40-Г в селищі Каланчак Каланчацької селищної ради Херсонської області

- відносно земельної ділянки комунальної власності площею 0,126га , для реконструкції кафе «Хорошее» по вул. Херсонській, 40-А в селищі Каланчак Каланчацької селищної ради Херсонської області

Ініціатор проведення обговорення: виконавчий комітет Каланчацької селищної ради.

Дата та місце проведення громадського обговорення: 15 квітня 2019року о 14:00 год. в малому залі приміщення селищної ради.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк до 12 квітня  2019 року, включно, на юридичну адресу:

смт Каланчак вул. Херсонська, 1, виконавчий комітет Каланчацької селищної ради

З повагою, виконавчий комітет Каланчацької селищної ради