Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Роздольне

Дата: 25.03.2019 14:18

Сьогодні, 25 березня 2019 року,  у с.Роздольне відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2018 рік.На початку звіту в.о. старости Ігор Семержий розповів про  заходи та роботи проведені минулого року, привернувши особливу увагу тим, що обіцянки дані минулого року виконуються попри  всі скептичні погляди. Голова громади Володимир Калинович детально проаналізував доходи та видатки бюджету Каланчацької громади, зупинився на досягненнях  у сферах освіти, медицини, комунального господарства та благоустрою. Протягом 2018 року було профінансовано такі заклади соціальні сфери: навчально виховний комплекс – 5 113 568 грн; будинок культури – 135 125 грн; лікарський амбулаторний заклад – 174 547 грн, бібліотека – 35 302.

З селищного бюджету Каланчацької ОТГ на виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку с. Роздольне  Каланчацької селищної об’єднаної територіальної громади виділено кошти та проведено наступну роботу :

1. Проводилися заходи щодо знезараження узбережжя Чорного моря ( 6500 грн.)
  2. Проводилися роботи з розчистки та посипання доріг від снігу, ожеледиці також постійно здійснювався обкіс узбіччя доріг  в   с. Роздольне, Вербове, М.Горького комунальним підприємством «Дофіно».
  3. Проводилися роботи з благоустрою населеного пункту, кладовища.
  4. Проводилися роботи з ямкового ремонту доріг с. Роздольне. (74 257 грн.).
  5. Замінено 53 вікна та 3 дверей в Роздольненському НВК (199,900 грн.).
  6. Придбано дидактичні матеріали, меблі та комп’ютерна техніка для початкової школи відповідно до Концепції НУШ для Роздольненського НВК (102,000 грн.).
  7. Виконана робота по реконструкції туалетів в дошкільному підрозділі Роздольненського НВК (5010 грн.).
  8. Проведено капітальний ремонт вуличного освітлення вул. Молодіжної, Левицького (  599,924 грн.)
  9. Придбано для КП «Дофіно» роторну косилку ( 36000 грн.).
  10. Надано дотацію КП «Дофіно» на виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам підприємства – 25000 гривень, для придбання шин – 15700 гривень;.
  11. Придбано тіньовий навіс для Роздольненського НВК – 35000 гривень;
  12. Придбано мотокосу для с.Роздольного – 11000 гривень.
  13. Придбано твердопаливний котел для Роздольненського НВК – 57000 грн.
  14.  Встановлено інтернет в Роздольненському НВК, лікарській амбулаторії, адміністративному приміщені старости ( 11200 грн.).

Інвесторські кошти:

1. Придбано 3 принтера та бензопила «Олео Мак» для Роздольненського НВК (кошти в сумі 27510  грн. надано ТОВ «Агрофірма Роздольне»).

2. Для дошкільного підрозділу Роздольненського НВК придбано спортивні стінки на суму 7566 грн. (ТОВ «Маяк-2»).

1. Придбано 10 комплектів спортивної форми для Роздольненського НВК (витрачено коштів 7500 грн., ТОВ «Агрофірма Роздольне»).

Проведені заходи:

1. Розроблено проект та подано заявку для будівництва лікарської амбулаторії вартістю 6,357675 грн.
  2. Передано до територіальної громади пожежний автомобіль та розпочато роботу по створенню МПО.
  3.  У рамках програми  Президента "Доступна медицина", для сімейного лікаря Роздольненської амбулаторії сімейної медицини придбано нову службову автівку Renault Duster.

Також завдяки співфінансування з Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (який співфінансується з бюджету Каланчацької селищної ради) надано довгостроковий пільговий кредит – одні особі.

На завершення Володимир Калинович розповів про перспективи 2019 року, а також про інвестиції, які планується залучити.

Основними  перспективами для с. Роздольне, є будівництво нової амбулаторії сімейного типу з житлом для лікарів, яка розпочнеться вже на поточному тижні, продовження встановлення вуличного освітлення та  ремонт дорожнього покриття.

Звичайно час реформ ніколи не був простим, але уже зараз можна сказати, що вони несуть  позитивні зміни в нашу громаду, в наше життя!