Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Новопавлівка

Дата: 27.03.2019 18:51

26 березня 2019 року, у с.Новопавлівка прозвітував Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук. Розпочав звіт Володимир Калинович, який проаналізував роботу апарату та депутатського корпусу впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на інвестиційній діяльності, реалізації соціальних проектів, стані справ в сільському господарстві, промисловості, транспортному сполученні, бюджетних питаннях та на проведеній роботі по виконанню заходів, спрямованих на пріоритетний розвиток галузей освіти та охорони здоров’я.

В цілому в 2019 році вдалося забезпечити стабільне функціонування всіх важливих напрямків життєдіяльності Каланчацької ОТГ. Протягом минулого року було профінансовано такі заклади соціальні сфери: навчально виховний комплекс – 3 220 671 грн; бібліотека – 38 951грн; будинок культури – 155 433 грн; лікарський амбулаторний заклад – 113 952 грн.

Здійснено заходи, щодо благоустрою села Новопавлівка, а саме:

1. проведено роботи з утримання доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету 79 209 грн

2. придбано дидактичні матеріали, меблі та комп’ютерна техніка для початкової шкоди відповідно до Концепції НУШ –77823 гривень

3.  придбано віконні блоки для Новопавлівського НВК на загальну суму 80000 гривень

4.придбано мікшерний пульт для Новопавлівського будинку культури – 15839 гривень.

5. надано дотацію КП «Водограй» на оплату електроенергії – 5750 гривень;

6.забезпечено харчуванням дітей дошкільного підрозділу (50 %) та дітей 1-4 класів, пільгових категорій 1-11 класів  Новопавлівського НВК – 150888 гривень.

Завдяки діючій програмі «Поліпшення життєзабезпечення, соціального захисту громадян, які опинились в складних життєвих обставинах на 2018-2021 роки» - виділено матеріальну допомогу:

- на лікування - 27 особ;

- у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем - 25 особ;

– на поховання непрацюючим громадянам, в разі смерті до досягнення пенсійного віку- 1 особі

- Видано талонів на пільгове перевезення - 246

Голова ОТГ також окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи та ключові завдання розвитку громади у 2019 році.

На завершення голова Каланчацької ОТГ подякував присутнім та відповів на питання, які хвилювали населення с.Новопавлівка