Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Гаврилівка Друга

Дата: 27.03.2019 19:36

27 березня 2019 року, у с.Гаврилівка Друга відбулась презентації публічного звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти місцевих та державного бюджету та інші питання щодо діяльності селищної ради в 2018 році. У своєму виступі, Володимир Калинович акцентував увагу на основних показниках соціально-економічного розвитку району, бюджетних питаннях, реалізації проектів, здійснених заходах у сфері освіти та медицини.

Не оминув і соціальні сфери, які були профінансовані у минулому році по Гаврилівському округу, а саме: загально освітня школа – 3 996 694; дитячий садок – 1 227 943; бібліотека – 28 643; будинок культури – 297 495; лікувальний амбулаторний заклад – 226 763.

Також кошти виділялись на :

• проведено ремонт дорожнього покриття в селах Гаврилівка Друга (77 351 грн ) та Бабенківка Перша (68 058 грн)
  • здійснено капітальний ремонт вуличного освітлення в селі Гаврилівка Друга 5 вулиць ( 367 521 тис. грн. із них 176 180 грн – за рахунок «Віндкрафт –Каланчак». В селі Бабенківка Перша 2 вулиці на суму 164226 грн.
  • виконано капітальний ремонт спортивної зали Гаврилівської ЗОШ на суму 229 927 гривень
  • придбано спортивний інвентар для Гаврилівської ЗОШ – 100000 гривень
  • здійснено роботи по підсиленню стін спортивної зали Гаврилівської ЗОШ 46385 гривень
  • придбано вентиляційну систему для Гаврилівської ЗОШ – 14000 гривень,
  • придбано м’ясорубку для Гаврилівської ЗОШ 2500 гривень
  • придбано меблі, дидактичний матеріал, комп’ютерну техніку для початкової школи Гаврилівської ЗОШ відповідно до Концепції НУШ – 98582 гривень
  • придбано для Гаврилівського садка «Ромашка» мийку промислової двухсекційної – 7600 гривень;
  • поточний ремонт ганку Гаврилівського садка «Ромашка» 33000 гривень
  • придбано мотокосу  для с.Гаврилівка – 10998 гривень;
  • забезпечено харчуванням дітей дошкільного віку ( 50% коштів селищного бюджету ) , харчування дітей 14 класів, пільгових категорій дітей 1-11 класів на загальну суму 220130 гривень.

Завдяки діючій програмі «Поліпшення життєзабезпечення, соціального захисту громадян, які опинились в складних життєвих обставинах на 2018-2021 роки» - виділено матеріальну допомогу:

- у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем – 16 особам;

- на лікування – 26 особі;

- – на поховання непрацюючим громадянам, в разі смерті до досягнення пенсійного віку- 1 особі.

Видано талонів на  пільгове перевезення – 170

Голова ОТГ також окреслив пріоритетні напрямки подальшої роботи та ключові завдання розвитку громади у 2019 році. Відповів на всі питання, які виникали під час звіту, а також прийняв до уваги побажання населення, стосовно подальшого розвитку їх округа.