Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с.Олександрівка

Дата: 27.03.2019 19:46

27 березня 2019 року, у с.Олександрівка відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука. Звертаючись до присутніх, Володимир Калинович зазначив, що минулий рік був напруженим , і подякував усім, хто сумлінно працював над вирішенням поставлених завдань.  Говорячи про пріоритети, основним назвав збереження стабільності та розвиток соціальної сфери, також впродовж минулого року увагу було зосереджено на покращенні благоустрою. Про це та інше голова ОТГ детально розповів, звітуючи по кожному напрямку діяльності. Озвучені показники бюджетної політики, в галузі економіки, ЖКГ, освіти, медицини, соціальної сфери та решти, свідчать про сталий розвиток та позитивні зрушення у житті громади.

Протягом 2018 року було профінансовано такі заклади соціальні сфери: загально освітня школа – 4 167 810 грн; дитячий садок -1 154 997  грн, будинок культури – 132 315 грн; бібліотека – 34 001; лікарський амбулаторний заклад – 168 892 грн.

В зимовий період проводилися роботи з розчистки доріг від снігу та ожеледиці в с. Олександрівка місцевими підприємствами за власні кошти.

В весняно – осінній період працівниками з благоустрою проводився благоустрій с. Олександрівка а саме:

обкіс обочин доріг та центру села, території кладовища, озеленення села та інші роботи з благоустрою.

встановлено люк по вулиці Полуянова (кошти надано сел. радою).

встановлено дитячий майданчик біля СБК (кошти надано сел. радою).

в центрі села для поливу зелених насаджень зроблено новий водопровід куплено 50м. поливного шлангу (кошти надано сел. радою).

-    замінено на артезіанській свердловині мотор для подачі води населенню в сумі 6000,00 грн.

-    проведено косметичний ремонт меморіального пам’ятника.

Розпочато частковий ремонт водопроводу заміна азбестових та чугуних труб на пластик по вулиці Садова, Морська, перехрестя Полуянова Гагаріна

Придбано труб та комплектуючого на суму 34240,00 грн.

Проводилися роботи з ямкового ремонту доріг с. Олександрівка  по вулицям Гагаріна, Садова, Українська, Полуянова частково Поштова (кошти надано сел. радою).(65 551 грн)

Проводився капітальний ремонт освітлення по вулицям Садова, Північна, Матросова, Українська та провул. Український. ( 157 780грн )Наданий час с. Олександрівка освітлене на 99,9%.

За 2018 рік за рахунок коштів селищного бюджету на Олександрівську ЗОШ І-ІІІ ступенів було придбано:

45 комплектів сучасних, регулюємих по висоті, антисколіозних парт і стільців, що повністю забезпечило потребу початкових класів на суму 67000,00 грн.

4 дошки з п’ятьома робочими поверхнями, згідно вимог Держаних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів на суму 12000,00 грн.

1 магнітну маркерну дошку в кабінет інформатики на суму 980,00 грн.

придбано  дидактичний матеріал, комп’ютерну техніку для початкової школи Гаврилівської ЗОШ відповідно до Концепції НУШ – 94962,00 грн.

інтерактивну дошку «Intboard» з «розумним лотком» для потреб учнів початкових класів на суму 45000,00 грн.

витяжку для харчоблоку на суму 10700,00 грн.

На дитячий садок «Берізка» за 2018 рік за рахунок коштів селищного бюджету було придбано:

пластикових вікон і дверей -57000,00 грн.

бойлери-2200,00 грн.

дитячих матраців-11400,00 грн.

дитячих постільних комплектів-11000,00 грн.

мийки -750,00 грн.

витяжка-4000грн.

програмне забезпечення, принтер, канцтовари та інша оргтехніка  -15130,00 грн.

господарчі товари -19900,00 грн.

новорічні подарунки -4000,00 грн.

забезпечено харчуванням дітей дошкільного віку ( 50% коштів селищного бюджету ) , харчування дітей 1-4 класів, пільгових категорій дітей 1-11 класів на загальну суму 218538 гривень.

Завдяки діючій програмі «Поліпшення життєзабезпечення, соціального захисту громадян, які опинились в складних життєвих обставинах на 2018-2021 роки» - виділено матеріальну допомогу:

- на лікування – 10 особам;

- у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем - 14 особам;

- Виписано талонів на пільгове перевезення – 348

Підводячи підсумки, Володимир Калинович зазначив, що попереду ще багато питань, які потребують вирішення, і озвучив основні завдання, реалізація яких планується уже в поточному році та відповів на запитання.