Розпочинаємо будівництво амбулаторії в с.Роздольне!

Дата: 27.03.2019 22:34

Для села Роздольне знову наступають позитивні зрушення! Питання минулого року про будівництво лікарської амбулаторії сімейної медицини нарешті набрало швидкого темпу, помітного для мешканців села. Минулого року  в рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерством охорони здоров’я України, на території сільської місцевості будуються нові сучасні амбулаторії, під дану програму підпала і амбулаторія Каланчацької ОТГ.

Ще на початку 2018 року  розпочалась документальна колотнеча, виділено та оформлено земельну ділянку, розроблено проектно-кошторисну документацію та отримано експертні звіти. До здійснення поставленої мети особливих зусиль доклало багато людей, та перш за все селищний голова Володимир Зінчук., перший заступник голови Андрій Лабушний,  в.о. старости Ігор Семержий, керівник НК «ЦПМСД» Олена Корнієнко, депутатський корпус селищної ради ну і звичайно ж спеціалісти, без яких не обходиться підготовка документів.

Департаментом ХОДА вже завершено процедури відкритих торгів. Аукціон відбувся 14 лютого 2019 року, за результатами якого визначено переможця - ТОВ "ПРОФТ БУД СІСТЕМ". Сума робіт становить 6 179 996.84 грн.

Сьогодні підрядники вже розпочали працювати на території села. Та перш за все розпочинається робота з очищення та розбивки території під забудову. Тому з цього моменту подальші дні обіцяють бути напружені.

Згідно технічного завдання, підрядник має виконати загальнобудівельні роботи, оздоблювальні роботи тощо. Крім цього, до низки завдань входить придбання електрообладнання, обладнання пожежної сигналізації, охоронної сигналізації, відеоспостереження.

Попри те, що в амбулаторію до повинні завезти усі необхідні меблі та медичний інвентар. Проектом передбачено й роботи з виділенням зон обслуговування:

- розміщення амбулаторії на ділянці:

- розміщення стоянок для транспорту відвідувачів, в тому числі і машино - місць для мало мобільної групи населення;

- облаштування вхідної групи, тротуарів та майданчиків, розміщення зони очікування та рекреації;

- додаткове озеленення та малі архітектурні форми;

- встановлення модульного гаражу для автотранспорту в господарській зоні;

- розміщення майданчика для сміттєзбірників в господарській зоні;

- влаштування декоративної огорожі по периметру території.

- доповнення зони дитячого грального майданчика.

Тож попереду важкі дні роботи й очікування результату