Звіт Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука у с. М.Горького

Дата: 30.03.2019 13:16

29 березня 2019 року, у с.М.Горького відбулось публічне слухання звіту Каланчацького селищного голови Володимира Зінчука про роботу селищної ради і її виконавчого комітету за 2018 рік.
На початку звіту очільник громади розповів про результати реформи децентралізації, а також детально проаналізував доходи та видатки бюджету Каланчацької громади, зупинився на досягненнях у сферах освіти, медицини, комунального господарства та благоустрою.

Протягом 2018 року було профінансовано такі заклади соціальні сфери: горьківський опорний заклад повної загальної середньої освіти– 5 103 975грн.; дошкільний заклад освіти- 377 708 грн., бібліотеку – 35 151грн., культуру – 16 405грн, ФАП – 58 061грн.
Здійснено заходи, щодо благоустрою села М.Горького, а саме:
- проведено роботи з утримання доріг та дорожньої інфраструктури  на території колишньої Привільської с/р за рахунок коштів місцевого бюджету 79 473 грн

- проведено  капітальні ремонти вуличного освітлення в с. Максима Горького ( вулиці Поштова, Польова, Набережна, Ювілейна, Приморська) 278 638грн

- придбано шкільний автобус для ОЗ «Горківський ЗПЗСО» - 1799000 гривень ;

- придбано 101 віконних блоків для ОЗ «Горківський ЗПЗСО» на загальну суму 345000 гривень.

- придбано меблі, дидактичні матеріали та комп’ютерну техніку для початкової школи ОЗ «Горківський ЗПЗСО» відповідно до Концепції Нової Української школи на загальну суму 98582 гривень

- Забезпечено харчуванням дітей дошкільного закладу (50% коштів селищного бюджету), дітей 1-4 класів, дітей пільгових категорій 1-11 класів, підвозних дітей  на загальну суму  192290 гривень.

- на поховання – 4 особа (М. Горького – 1, Привілля -1, Бабенківка Перша - 2)

- на лікування – 10 особи;(привілля -6, Бабенківка друга – 3, вербове - 1)

- на скрутне – 4 особи; (Привілля – 2, Бабенківка друга – 1, М.Горького - 1)

Завдяки співфінансування з Херсонського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» (який співфінансується з бюджету Каланчацької селищної ради) надано довгострокові пільгові кредити – 2 особі (Привілля).

Видано талонів на  пільгове перевезення – 616 талонів(308 чоловік), з них (Привілля-228, М.Горького – 200, Бабенківка Друга – 178, Рибальче - 10)

На завершення Володимир Калинович розповів про перспективи 2019 року, а також про інвестиції, які планується залучити.
Звичайно час реформ ніколи не був простим, але уже зараз можна сказати, що вони несуть позитивні зміни в нашу громаду, в наше життя!