Шановні працівників пожежної охорони! Вітаємо вас із професійним святом!

Дата: 17.04.2019 09:46

Ви обрали одну з найскладніших професій,  яка об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Щодня, щохвилини ви готові прийти на допомогу тим, кого спіткало лихо вогняної стихії. Навіть у найскладніших ситуаціях ви залишаєтеся професіоналами, які без вагань, ризикуючи власним життя, захищають життя та здоров’я інших. Низький уклін та безмежна вдячність вам за це.

Бажаю вам у свято сильних і відважних людей простого щастя і тихої радості земної. Низький уклін за вашу нелегку працю, за готовність прийти на допомогу, героїзм і відвагу! Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров'ям, любов’ю та добром!

Бажаю усім нашим землякам, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України!

З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!