Чиста країна починається з тебе!!!

Дата: 26.04.2019 08:39

Замість вишуканого вбрання, краваток чи ділових костюмів – старі джинси і светри, відра, щитки, вапно та лопати – так розпочалась загальна толока у рідному селищі…
Ще здавна весняний сезон вимагав особливого клопоту, адже весна – пора розквіту, тож і починати завжди потрібно з позитиву, з чистоти. Ось так за традицією селищна ради зібрала, для роботи на центральній вулиці селища, працівників місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.
Ентузіазм та завзятість зробили свою справу і вже після кількох годин плідної праці бордюри були побілені вапном, вулиця виметена а дерева висаджені.
Дана акція, це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що людина, яка приділить увагу та час певній території, вже буде вагатися перед тим, чи смітити на ній. Адже після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола, але і в душі!