Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

Дата: 26.04.2019 08:41

26 квітня ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.
Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам'яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків.
Аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі. Вона опалила долі мільйонів наших громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але не зникають.
Шановні ліквідатори, висловлюємо глибоку пошану і вдячність. Бажаємо, щоб поруч з вами завжди були людська шана і повага, здоров'я вам та вашим рідним. Нехай в ваших родинах завжди панує злагода та затишок.
З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!