«Турист-Fest» запрошує на безкоштовні екскурсії до Асканії-Нова

Дата: 14.05.2019 09:50

Чи хотіли б ви пройти захоплюючими екскурсійними маршрутами дендрологічного парку чи побачити унікальне в Україні рожеве озеро? Якщо так, то приєднуйтесь до відкриття туристичного сезону на Херсонщині! 17 травня на відвідувачів чекатиме низка безкоштовних екскурсій в рамках «Турист-Fest». У цей день, біосферний заповідник «Асканія-Нова» відкриває свої двері для безкоштовних екскурсій. Ви матимете можливість, в супроводі кваліфікованих екскурсоводів, пройти маршрутом дендрологічного парку «В лісову казку» та відвідати зоологічний парк «У світі тварин».

Того ж дня, вам запропонують ще два безкоштовних туристичних маршрути кластером «Соляна дорога». Перший - подорож до унікального дендрологічного парку «Таврічанський» та на козину ферму, де можна безкоштовно скуштувати козиний сир та мармурове м'ясо зебу.

Другий маршрут туристичним кластером «Соляна дорога» зацікавить екскурсією до унікального Лемурійського джерела з рожевою водою та лікувальними грязями. Крім того, ви зможете завітати до музею з історичними артефактами.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати «Турист-Fest» - відпочинок на будь-який смак і без вікових обмежень.
Як дістатися до місця проведення?

?З 7:00 до 8:00 з м. Херсона від площі Свободи до Асканії-Нова відправлятимуться автобуси.

Вартість проїзду: 150 гривень (в обидві сторони).

?Особистим транспортом до смт Асканія-Нова Чаплинський р-н
Додаткова інформація про захід: www.visitkherson.gov.ua +38-066-7-24-04-24

Організатор заходу: Департамент туризму та курортів Херсонської ОДА

Офіційний хештег події: #ТуристFest