Херсонщина надихає на туризм!

17 травня в біосферному заповіднику «Асканія-Нова», активно стартувала туристично розважальна подія, що охопила всю Україну, «Турист-Fest». Кожен куточок Херсонщини не оминув своєю увагою даний захід долучились також і представники Каланчацької громади, Андрій Лабушний, перший заступник селищного голови та Ігор Семержий, в.о. старости с. Роздольне.
Розпочався «Асканійський фест» у адміністративному приміщенні селищної ради. Голова громади Віталій Свінціцький, ділився досвідом з присутніми, розповів , що саме сподвигло його на організацію даного заходу.
Фестиваль проходить одночасно в декількох локаціях:
- фуд-корт з різноманітною вишуканою кухнею і лаунж-зоною для відпочинку;
- дитячий майданчик з майстер-класами та аніматорами;
- майданчик туристичних пропозицій, де гостям допомагають спланувати відпочинок на літо;
- спортивний майданчик, де любителі активного відпочинку зможуть взяти участь в різноманітних спортивних змаганнях;
- прогулянки на квадроциклах;
- екскурсії: на козячу ферму - галерею з дегустацією козячого сиру і мармурового м'яса зебу; до унікального лемурійськіє джерела з рожевою водою і лікувальними грязями; в біосферний заповідник «Асканія-Нова» та багато інших.
Також можна здійснити мрію – стрибнути з парашута. .
Впевнені, що даний захід буде своєрідним стартом і для нашої Каланчацької громади, адже наш край багатий та різноманітний, для того щоб запровадити туристичні забави і у нас.