Розпочався чемпіонат Каланчацької ОТГ з футболу

Дата: 03.06.2019 13:25

Футбол це не просто - ти біжиш сюди, а ти сюди. Це кропіткий процес під керівництвом розумних людей. Розумних по життю, або за футбольними мірками - неважливо. Людей, які вміють пояснити, навчити й завести. Не вийти ноги переламати або за суддею побігати, а бути однією командою - Діяти в унісон. Це і є гра.
А для нас справжніх шанувальників футбольного мистецтва, будь який мат це, ще один привід відволіктись від буденних справ і поринути в атмосферу змагання.
Сьогодні перший заступник селищного голови Андрій Лабушний офіційно відкрив першу гру Чемпіонату Каланчацької ОТГ з футболу сезону 2019 року. Під час промови побажав командам спортивної енергії, перемог, нових трудових і творчих здобутків.
Матч між збірною команди Олександрівка-Олексіївка та дебютантом цьогорічного чемпіонату командою "Будівельник" (смт Каланчак) ще триває! А ми активно вболіваємо!