Міні міс Олександрівка -2019

Дата: 03.06.2019 13:27

01 червня у сільському будинку культури відбулось без перебільшення надзвичайне свято краси. Стільки талановитої, неймовірно красивої та розкутої малечі я не бачила давно. Складалося враження, що зі всього села зійшлись най-най-най… діти, щоб помірятися не силою, а вокальними і танцювальними даними, артистичною майстерністю і вибороти титул та корону «Міні Міс Олександрівка – 2019».
10 юних дівчат демонстрували свою красу, таланти, ерудицію та підготовку у п’яти конкурсах: дефіле в національному костюмі, візитівка, перлина мого талану, пародія на знаменитість, дефіле у авангардному костюмі(зробленому власноруч). Цей різнобарвний розарій доповнювали хлопці зі стильними стрижками, які допомагали учасницям під час конкурсів.
Зал був захоплений тими подіями які вирували на сцені, оплескам не було краю і мені здавалось ніби ми знаходимось на якому міжнародному конкурсі краси. Все було продумано до деталей, від дефіле до останньої атрибуту свята. Поки ж конкурсантки готувались до виходу та переодягались присутніх радували запальними танцями та дратвовими піснями олександрівські таланти.
Під час підведення підсумків перший заступник селищного голови Андрій Лабушний привітав присутніх та подякував учасницям за те свято, що вони подарували, а також нагородив кожну з учасниць.
Цього вечора небуло переможених. Кожна юна леді отримала титул, корону, стрічку і подарунки.
????????У віковій категорії від 4 до 6 років:
Міні Міс Олександрівка - Софія Бейник (4 роки)
Віце Міні Міс – Софія Лукашевич(5 років)
????????У віковій категорії від 7 до 10 років:
Міні Міс Олександрівка – Вероніка Віннікова (10 років)
Віце Міні Міс – Анастасія Клочкова (8 років)
Міс Фотомодель – Анна Ганічева (10 років)
Міс Артистичність – Дар’я Кулик (9 років)
Міс Ніжність – Софія Шкуро (10 років)
????????У віковій категорії від 11 до 14 років:
Міні Міс Олександрівка – Юлія Орєхова (11 років )
Віце Міні Міс – Вероніка Делікатна (12 років)
Міс Чарівність – Альона Коорнієнко (14 років)
Ну і глядачі віддали свої серця Веронікі Вінніковій, саме вона виборола титул - Міс Симпатія!