Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Неоголошена війна з деревами!

Шпальти інтернет — видань досить часто майорять заголовками про вандалізм. Читаючи їх мене огортає гнів та сором, за людей, які задля отримання чергової порції адреналіну готові нищити чужу працю та майно.
Минулого року, саме в цей період наш Каланчак потопав у вандалізмі, який повернувся до нас з новою силою та подихом. Висаджені сажанці, Павлонії, по вулиці Херсонській, невідомі безпричинно та безпощадно почали нищити. 15 штук просто зламані та залишені в своїй лунці. 
Що є причиною такого відношення? Можливо байдужість, споживацький прагматизм, просто бездумність, відчуття безкарності за свої вчинки! Люди, ви втрачаєте відчуття й розуміння природи як живої істоти. Це фактично деформація нашої ментальності, адже українці з давніх-давен одушевляли довколишній світ. Злагода з природою дозволяла нам виживати. 
Ми бажаємо щоб у нашому селищі створювались місця відпочинку. А натомість не бережемо навіть те, що маємо! З таким відношенням, ми залишимо нащадкам пустелю!
Шановні односельці! Сьогодні, селищна рада звернулась до поліції. Якщо у вас є інформація з приводу даного факту, зверніться до селищної ради!« повернутися до списку новин