Шановні поліцейські, ветерани органів внутрішніх справ!

Дата: 04.07.2019 14:26

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони правопорядку.
У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Адже честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це ті основні якості, які повинен мати працівник поліції.
Особлива вдячність ветеранам органів внутрішніх справ, які сьогодні передають свій безцінний досвід молодим. Низько вклоняюсь матерям, дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян.
Щиро зичу Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!