Громадські слухання!

Дата: 11.07.2019 09:34

У зв’язку із будівництвом Мирненської вітроелектростанцій та згідно з «Порядком проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», повідомляємо про початок відкрито обговорення (відкритого слухання) питання встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію, вироблену за рахунок енергії вітру  Мирненської ВЕС.

Відкриті слухання щодо даного питання будуть проведені 2 серпня 2019 року в приміщенні селищної ради смт Каланчак, Каланчацького району, Херсонської області о 11:00

Всі зауваження та пропозиції приймаються протягом 20-ти днів з  моменту опублікування оголошення на електронну адресу: info@kalanchak.energy, та на поштову адресу: 75800, Херсонська обл., Каланчацький район, смт Каланчак, вул.Херсонська, 98.