Шановні бухгалтери! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем бухгалтера!

Появою цього професійного свята враховано вагомий внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій.

Без вашої наполегливої щоденної праці, міцних професійних знань не може успішно функціонувати жодна сфера народного господарства нашого краю. Для вас характерне органічне поєднання багаторічного досвіду та сучасних форм і методів роботи, відданість обраному фаху, суворий фінансовий контроль, величезна працездатність та витримка.

Я ціную вашу відданість обраній справі, професійну майстерність та високу громадянську свідомість.

З нагоди професійного свята зичу вам, шановні бухгалтери, міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла. Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю!

З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!