Шановні жителі Каланчацької громади! Вітаю всіх вас із Днем хрещення Київської Русі-України.

Це свято ми відзначаємо у день Святого Рівноапостольного князя Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності, на долю якого понад 10 століть тому випала місія оселити в душі українського народу християнську віру.

Воно є символічним днем нашої національної єдності і поваги до вічних історичних цінностей.

Саме утвердження християнства стало справжнім стержнем, довкола якого формувалася наша культура, поширювалася писемність, в повазі до ближнього та любові до Бога виховувалися десятки поколінь.

У цей святковий день від щирого серця бажаємо всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги і добробуту, міцного здоров’я на довгі мирні і щасливі роки!

З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!