До уваги громадян!!!

Дата: 10.09.2019 11:53

ПОДАТИ СКАРГУ ДО АНТИРЕЙДЕРСЬКОЇ КОМІСІЇ ТЕПЕР МОЖНА ЧЕРЕЗ ВЕБ-ПОРТАЛ IGOV. Відтепер всі громадяни можуть подати скаргу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації не тільки через скриньку в Міністерстві юстиції, а і через Портал державних послуг IGovДля того, аби подати скаргу через Портал державних послуг IGov, вам необхідно зайти на веб-сайт https://igov.gov.ua/, заповнити онлайн форму скарги, підписати її електронно-цифровим підписом та відправити до Міністерства юстиції. Правильно складена скарга – це запорука рішення на вашу користь.