На Херсонщині збільшилась кількість підрозділів міграційної служби, які надають адмінпослуги іноземцям

Дата: 03.10.2019 14:56

З 17 вересня 2019 року кількість районних відділів міграційної служби які можуть обслуговувати іноземців у Херсонській області збільшилось. За словами керівника УДМС України в Херсонській області Оксани Яковенко, Генічеському районному відділу міграційної служби було надано повноваження з оформлення посвідок на постійне проживання,  дозволу на імміграцію та продовження строку перебування завдяки впровадженню модернізованої інформаційної підсистеми «Облік іноземців та біженців» ЄІАС  УМП, що допоможе зменшити навантаження на інші підрозділи.

«Сьогодні на Херсонщині вже працюють 10 територіальних підрозділів,  які в повному об’ємі надають адміністративні послуги міграційної служби, забезпечують реєстрацію, перевірку, облік та контроль з усіх напрямків роботи. При поданні документів на оформлення дозволу на імміграцію та продовження терміну перебування в Україні, інформація буде вноситись до Єдиного державного демографічного реєстру, а іноземці та особи без громадянства проходитимуть процедуру ідентифікації особи», - зазначила Оксана Яковенко.

Територіальні підрозділи Херсонської міграційної служби, які сформовані шляхом об’єднання території обслуговування декількох районів та надають адмінпослуги іноземцям:

Територіальні підрозділи УДМС яким надано визначені повноваження

Територіальні підрозділи УДМС, які  обслуговуються

Дніпровський РВ в м. Херсоні