Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

????Велика, мала і на будь-яку приманку????

Впродовж тисячоліть рибальство було для людини одним із головних способів здобуття їжі. Сьогодні ж риболовля - це одна з найулюбленіших розваг, а також популярний вид спорту.
Наша громада мало, що знає про спортивну рибалку! Ми проводимо, багатьох видів спорту, та риболовля не сходить до цього переліку. І яке є було моє здивування коли я дізналась , що Вперше за багато років на водоймі "Пiвнично - Кримський каналу" 27 та 28 липня проходять змагання, а саме "III-й Відкритий Кубок Херсоньскої області по ловлі риби фідером". Неможна пройти осторонь такої події, і хочеться поділитись враженнями.
Перед стартом головний суддя ознайомив всіх учасників із правилами змагань, а Андрій Лабушний привітав гостей, акцентувавши увагу, на тому,що такий вид спорту гарна нагода відпочити та насолодитись спілкуванням з природою та побажав перемоги..
Після чого учасники пройшли інструктаж, жеребкування та були розділені на сектори для ловлі.
Змагання розпочались. Тут вирувало багато позитивних емоцій, хтось радів пійманій рибі, а комусь це і не вдавалось...
Цікаво, що спортивна рибалка популяризує принцип «зловив- відпустив», що зводить до мінімуму нанесення шкоди рибі. Ще одним не менш дивуючи для мне є те, що спортивна рибалка це ціла наука, адже правильно вибрати рибацькі снасті далеко не просто і потребує знань та часу.
Дуже вболіваю на команду «Южний Флет»!Сподіваюсь хлопцям все вдасться!« повернутися до списку новин