Поклик до школи!

Дата: 02.09.2019 13:49

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати початок нового навчального року. Цей день є радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве шкільне життя. Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.
2 вересня всі школи Каланчацької громади покликали дітей до школи. Напевне це вперше коли після рочистої лінійки дітлахи підуть по свої класах щоб зразу ж поринути в той вир знань, які підготували для них вчителі.
І все починається тут на подвір’ї школи, зі святкової лінійки, яка збирає після літа всіх своїх учнів і закликає веселим дзвоником у чисті, з відремонтованих класів, які ще якось особливо незабутньо і щемно пахнуть по-вересневому фарбою.
Підготовка до нового навчального року по всім школам Каланчацької громади розпочинається заздалегідь. Із метою створення комфортного освітнього середовища, організації освітнього процесу, реалізації інтегрованого навчання та забезпечення необхідних умов, засобів і технологій для навчання учнів 1-х класів у 2019/2020 навчальному році придбано шкільні меблі (сучасні одномісні парти і стільці – 187 од., осередок вчителя – 8 од., шафи для роздаткового матеріалу – 19 од., меблі для зони відпочинку – 16 од.), інтерактивні комплекси (дошка – 9 од., екран для проекції – 2 од., фліпчарт – 7 од., ноутбук – 10 од., телевізор – 9 од.) та мультимедійні контенти (багатофункціональний пристрій – 4 од., ламінатор – 1 од., флеш-накопичувач – 1 од.), а також дидактичний матеріал (друковані засоби навчання – 42 набори, об’єкти натуральні – 10 од., моделі, макети – 24 од., прилади, пристосування – 103 од., інструменти – 10 од.). Освітній простір в закладах організовано таким чином, що учитель може спостерігати за діяльністю дітей в усіх осередках, діти мають місця для зберігання особистих речей. Дизайн навчальних кабінетів спрямований на розвиток дитини та мотивацію до навчання.
У рамках підготовки до нового навчального року у закладах освіти громади здійснено косметичні ремонти класних кімнат, спортзалів, адмінкабінетів, їдалень, харчоблоків, коридорів тощо. Крім того, здійснено наступні заходи, а саме:
- у ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1»: кабінет хімії – 610,00 тис. грн., облаштування ресурсної кімнати – 306,921 тис. грн., замінено віконні блоки для ресурсної кімнати на суму 14,9 тис. грн., придбано 4 телевізори та 4 ноутбуки на суму 100,00 тис. грн.; виготовлено ПКД для проведення модернізації внутрішньої системи опалення 436,99 грн, придбано та встановлено прилади дистанційного обліку – 10 764,06 тис. грн. (Каланчацька філія ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1»). Загальна вартість складає – 1043,022 млн. грн.
- ОЗ «Горьківський ЗПЗСО»: розпочато капітальний ремонт системи опалення (здійснено оплату 30 % вартості - 237,00 тис. грн.), обладнання для кабінету біології та комп’ютерне обладнання (комп’ютер – 1 шт., Wi-fi-роутер – 1 шт., мультимедійна дошка – 1 шт., проектор – 1 шт., акустична система – 1 шт., планшети – 16 шт.) – 608 642,85 тис. грн. Загальна вартість склала – 845 642,85 тис. грн.
- Новокиївський НВК: придбано альтанку для закладу освіти на суму 50,00 тис. грн.
- Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст.: комп’ютерний клас (9 нетбуків, 1 персональний комп’ютер та 1 роутер) – 154,144 тис. грн.
- Роздольненський НВК: комп’ютерний клас (8 планшетів та 1 персональний комп’ютер) – 139,899 тис. грн.
- Гаврилівської ЗОШ I-III ст, розпочато капітальний ремонт покрівлі спортивного залу.
Нехай 2019 - 20 навчальний рік стане роком нових відкриттів, роком нових звершень, нового розвитку не тільки для учнів та вчителів, а й школи загалом! Зі святом, з Днем знань!