Картопля – королева столу

Дата: 14.09.2019 13:55

Так її називають у народі. І це справді так, адже практично зараз ні один город, ні один сімейний стіл не обходиться без смачного й корисного продукту — картоплі. А скільки треба витратити сил та часу на цей надзвичайний овоч - … проключити… посадити…полити…прополоти…зібрати жуків…полити…протравити від жуків…полити…прополоти…викопати, і тільки після цього ми смакуємо її на своєму столі.
Навіть в комедії «Девчата» реж. Юрій Чулюкін, 1961 г, приділив картоплі та її блюдам один з діалогів:
-« Бензопила дружба! Техника тут соображать надо, это тебе не просто картошку варить! (Вася Зайцев)
- а что картошка, ти думаєш просто так, сварил и сьел?..э… не тут то было. Из картошки знаєш сколько можно блюд притоговить?(Тося Кислицена)
- Ну сколько, жарення и пюре. (Вася Зайцев)
- -да? Ану считай! Картошка жареная, отварная, пюре… дальше…картофель фри, картофель пай, картофельные пирожки с м’ясом, грибами, капустой, …,картофельние рулети , запеканка, тушоная картошка с грибами, лавровым листом, молодая картошка с укропом, рагу,…(Тося Кислицена)»
Саме оцей різновид та асортимент смачних картофельних інтерпретацій нам подарували дівчата з самоорганізації населення.
Передати аромати, які поширювалось від столів не можливо, але найбільш приємно, що біля кожної презентації зустріли привітні люди, які радо вітали та частували своїх відвідувачів.
Дякуємо нашим дівчаткам з самоорганізації населення та їх колективам! Смачно… творчо.. креативно!