ПДР

Дата: 02.10.2019 14:06

Мабуть, кожен із нас хоча б раз у житті спостерігав порушення правил дорожнього руху. Або, тільки чесно, й сам хоч раз таке вчинив. Здавалося б, що страшного трапиться, якщо водій проскочить перехрестя на жовтий сигнал світлофора чи пішохід перебіжить дорогу там, де немає переходу?
Але, як повідомляють інформаційні ресурси, по всій території нашої країни й за її межами, через ДТП, кожного дня гинуть люди. Найчастіше причиною аварій є порушення ПДР, а саме недостатня дисциплінованість учасників дорожнього руху і нехтування ними правилами безпеки на дорозі.
Тож вихованці ОЗ "Каланчацький ЗПЗСО 1" - агітбригада "Інспектор", 26 вересня на площі Т.Г.Шевченка вирішили нагадати правила дорожнього руху та провели творчий-повчальний урок: "Не жени-збережи життя!".
Тож шановні учасники руху, сподіваємось культура безпечної поведінки на дорозі, буде присутня не тільки на папері, а й в житті!